Programy na zamówienie: czy warto inwestować?

Program na zamówienie to nic innego jak wyjątkowa aplikacja dopasowana do potrzeb Twojej działalności z uwzględnieniem każdego szczegółu. Ponieważ jest to program "szyty na miarę", więc uwzględnia wszystkie podane przy jego tworzeniu założenia i może uwzględniać indywidualne preferencje użytkowników. Tego typu programy mogą być ulepszane i poszerzane o kolejne moduły zgodnie ze zmieniającym się rozwojem firmy.

Dla kogo aplikacje na zamówienie?

Temat programów na zamówienie powinien być szczególnie ważny dla przedsiębiorstw i instytucji, które czują brak lub niedosyt wśród programów występujących na naszym rynku. Dodatkowo stawiają na rozwój firmy i chcą zainwestować w wyjątkowe udogodnienia związane z funkcjonowaniem całego przedsiębiorstwa. Małe programy na zamówienie mogą również wypełniać różne luki w działalności firmy, które nie zostały objęte kompleksowym systemem informatycznym.
 

Jakie korzyści dają programy na zamówienie?

Każdy biznes, każda branża jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Dopasowanie oprogramowania usprawni jej funkcjonowanie w zakresie ogólnej organizacji, uporzadkuje dane, poprawi komunikację, wpłynie na ofertę dla klientów. Co za tym idzie? Bez wątpienia przewaga nad rozwijającą się konkurencją i możliwość zwiększenia dochodów firmy. 
Często w przypadku zakupionego prosto z półki sklepowiej gotowego oprogramowania, posiada on funkcje całkowicie nieprzydatne, co wpływa na ogólne niezrozumienie programu. Aplikacje tworzone specjalnie dla danej działalności, posiadają jedynie opcje, na które jest zapotrzebowanie. Pracownicy chwalą sobie korzystanie z oprogramowania i jego zrozumienie. 
Należy pamiętać o bardzo ważnym fakcie, jakim jest możliwość powiązania oprogramowania z innym. Brak konieczności przepisywania danych i dokładania dodatkowych zadań swoim pracownikom. 

Na pytanie podane w tytule artykułu, każdy powinien odpowiedzieć samodzielnie. Czy warto inwestować w oprogramowanie, które usprawni funkcjonowanie mojej działalności i pozwoli wyprzedzić konkurencję?
 

Jak i gdzie zamawiać oprogramowanie na zamówienie? 

Aktualnie na rynku jest wiele firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania "na zamówienie". Podejmując decyzję należy zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie i profesjonalizm firmy informatycznej.
INFO-LOGIC funkcjonuje w branży od blisko 30 lat. Przez ten czas firma nabierała doświadczenia i doskonaliła umiejętności całego zespołu specjalistów, którzy nie tylko przygotują oprogramowanie zgodnie z wymaganiami i potrzebami swoich klientów, ale dodatkowo zapewnią odpowiednią opiekę i wsparcie techniczne w trakcie korzystania z aplikacji. Stały kontakt ułatwi rozbudowę i poszerzenie oprogramowania o nowe moduły. Zakup i stworzenie aplikacji na zamówienie to dopiero początek owocnej współpracy, która spowoduje rozwój Twojego biznesu.

Aby dowiedzieć się więcej, należy się skontaktować mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziesz tutaj: KONTAKT.

Czytaj więcej o programach na zamówienie INFO-LOGIC.

Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią Ci jakie proponują rozwiązania, jaki jest okres oczekiwania i jak będzie wyglądała dalsza współpraca.

 

do góry
zamknij