Jak założyć kantor internetowy eKantor?

Prowadzenie kantoru online, tak samo jak każdego innego biznesu, będzie wymagało dużego zaangażowania właściciela i pomysłowości, aby zaistnieć na rynku. Założenie e-kantoru może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą tradycyjną działalność kantorową lub mających już doświadczenie w tej branży. Pozytywnym aspektem jest fakt, że prowadzenie tego typu działalności nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem. Dla poprawnego funkcjonowania jest wymagany jedynie dostęp do Internetu i panelu administracyjnego oraz dostęp do obsługi rachunków bankowych. W dalszej części artykułu spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: jak założyć internetowy kantor wymiany walut eKantor ?

czytaj więcej >> Ochrona danych osobowych

Temat ochrony danych osobowych jest bardzo ważny dla wszystkich przedsiębiorstw, które korzystają z oprogramowania wymagającego przechowywania informacji o klientach - osobach fizycznych. Posiadanie odpowiedniej wiedzy jest kluczowe dla poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia klientów. 

czytaj więcej >> Drukarki fiskalne w kantorze

W dniu 22.02.2018 roku na stronie Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja o utrzymaniu zwolnienia z obowiązku rejestracji obrotu z wykorzystaniem urządzeń fiskalnych do końca 2018 roku. Szegółowe informacje o zmianach przepisów, będziemy zamieszczać na naszej stronie.

czytaj więcej >> Autentyczność banknotów polskich

Wakacje, święta i inne okoliczności sprzyjają wymianie walut. Dokonując wymiany banknotów należy zwrócić szczególną uwagę na ich autentyczność. Jest kilka podstawowych zasad, które pomogą w zdemaskowaniu fałszywych pieniędzy. 

 

czytaj więcej >> Jak założyć kantor wymiany walut?

W trakcie zakładania kantoru może pojawić się wiele pytań. Postaramy się przybliżyć konkretne wymagania do prowadzenia tego typu działalności. Tematy, które powinny nas interesować to wymogi skierowane do właściciela i pracowników kantoru, rejestracja działalności, dobór odpowiedniego lokalu i co najważniejsze program kantorowy, który będzie towarzyszył w trakcie rozwoju i zakwitu biznesu.

Program KANTOR-LOGIC został stworzony do łatwej i wygodnej obsługi kantorów. Automatyzuje wszystkie czynności związane z wymianą walutową, drukuje rachunki dla klientów, drukuje zestawienia niezbędne dla właściciela kantoru.

Zapoznaj się z umieszczonymi tutaj informacjami jak założyć i prowadzić działalność kantorową.. 

czytaj więcej >> CMS-LOGIC wyjątkowym wsparciem portalu dedykowanego

Wiele pomysłów na portale internetowe nie jest wdrażanych z powodu ograniczeń powszechnie dostępnych  na rynku narzędzi do tworzenia stron internetowych.
W takiej sytuacji warto skorzystać w oferty profesjonalistów, którzy stworzą portal zgodnie z potrzebami i wymogami klienta.

Jeżeli zamierzesz często samodzielnie modyfikować zawartość wyswietlanych treść stron, wówczas warto skorzystać z systemu zarządzania treścią ( Content Management System, CMS).

czytaj więcej >> Programy na zamówienie: czy warto inwestować?

Program na zamówienie to nic innego jak wyjątkowa aplikacja dopasowana do potrzeb Twojej działalności z uwzględnieniem każdego szczegółu. Ponieważ jest to program "szyty na miarę", więc uwzględnia wszystkie podane przy jego tworzeniu założenia i może uwzględniać indywidualne preferencje użytkowników. Tego typu programy mogą być ulepszane i poszerzane o kolejne moduły zgodnie ze zmieniającym się rozwojem firmy.

czytaj więcej >> Jak korzystać z kantorów internetowych?

Okazuje się, że korzystanie z e-kantorów jest bardzo proste i wygodne. Coraz częściej można się natknąć w sieci na pozytywne komentarze i opinie zadowolonych klientów. Jednak u wielu osób taka forma wymiany walutowej nadal budzi niepewność i obawy. Powodem tego jest brak zrozumienia w zakresie funkcjonowania kantoru internetowego.

czytaj więcej >> Mobilna lista obecności jako wsparcie dla organizatorów imprez

Organizatorzy imprez masowych często borykają się z problemem kontroli listy obecności zaproszonych gości. Idąc z duchem czasu, INFO-LOGIC przedstawia program wspierający organizację imprez. 

czytaj więcej >>
do góry
zamknij