Aktualności

Oprogramowanie bazy danych Actian (Pervasive)

Posiadamy doświadczenie w instalacji baz danych typu Actian/Pervasive PSQL niezbędnych do współpracy z wieloma programami. Pośredniczymy w sprzedaży elektronicznych licencji.

Podane ceny są orientacyjne-prosimy o kontakt w/s aktualnej oferty dla wybranej wersji.

Poniżej podajemy tabele dla wybranych produktów Actian/Pervasive PSQL wersje v14, v15. (Ceny netto, VAT 23%).

Zapytania prosimy kierować na  kontakt@info-logic.pl

czytaj więcej >> Kantor-Logic ostatnie zmiany

Dla nowych użytkowników Kantor-Logic oraz posiadających abonament serwisowy podajemy ostatnie zmiany i uaktualnienia.

czytaj więcej >> Kantor-Logic - zamykanie roku 2021 - otwarcie 2022

Jak w programie Kantor-Logic bezpiecznie zamknąć rok 2021 i otworzyć 2022?  Postępuj zgodnie z instrukcją.

czytaj więcej >> Zmiany w programie Kantor-Logic w związku z RODO
 • Wejście do programu za pomocą identyfikatora i hasła.
 • Hasło minimum 6 znakowe składające się z dużych i małych liter , cyfr i znaków specjalnych.
 • Hasła w bazie danych zaszyfrowane i zmieniane co 30 dni.
 • Dane osobowe ( adres, PESEL, Numer dokumentu) szyfrowane w bazie danych.
 • Wprowadzenie przy kontrahencie i przedstawicielu pola uwagi na informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 • Rejestracja zmian danych osobowych osób fizycznych, osób fizycznych wykonujących wolny zawód i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Możliwość sporządzenia zestawienia zmian danych osobowych ( wyłącznie dla administratora).

Pobierz dokument RODO KANTOR-LOGIC

Kantor- Logic z ekranem dotykowym

Nasza firma przygotowała aplikację Kantor-Logic w wersji z aplikacją na ekran dotykowy. Jest ona prosta w obsłudze, umożliwia szybkie wykonanie transakcji kupna-sprzedaży. Mogą ją obsługiwać wyłącznie kantory, które handlują maksymalnie 15 walutami i realizują wyłącznie transakcje gotówkowe. Oprogramowanie zostało wdrożone na małym urządzeniu mini PC z 10 calowym lub 12 calowym ekranem dotykowym oraz tablecie z oprogramowaniem Windows.

czytaj więcej >> Ewidencja pracowników ochrony i legitymacji - ostatnie zmiany

Rozbudowie uległ program Ewidencji Pracowników Ochrony i Ewidencji Legitymacji. Generuje szczegółowy wykaz WPO, legitymacji, obsady obiektów

i relizowanych umów dotyczących ochrony mienia i osób.

czytaj więcej >> Zarządzanie siecią kantorów wymiany walut

Jak zarządzać siecią kantorów przy ciągle zmieniających się kursach walut oraz często niezdyscyplinowanych kasjerach  oraz licznych niebezpieczeństwach związanych z transakcjami ponadprogowymi ?

czytaj więcej >> Elektroniczne Deklaracje - program do sporządzania deklaracji podatkowych

Oferta INFO-LOGIC poszerza się o nowy program. Elektroniczne Deklaracje to oprogramowanie do sporządzania deklaracji podatkowych. Proste wypełnianie deklaracji, poprawianie, korygowanie oraz wysyłanie drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje. 

czytaj więcej >> Historyczne zmiany w KANTOR-LOGIC do roku 2019
 • Udoskonalono kwartalny formularz PZKAN - pozwalając na zliczanie ilości walut na koniec kwartału i przeliczając pozostałe waluty wg kursu średniego NBP. Teraz kurs średni NBP można pobrać bezpośrednio ze strony NBP (wymagany dostęp do internetu)
 • Wprowadzono kartotekę stanowisk. Teraz rozpoczynając pracę na danym komputerze należy dodać i zdefiniować swoje stanowisko pracy. Jest ono rozpoznawane wg. nazwy komputera. W ramach stanowiska definiujemy parametry pracy podpiętych urządzeń (drukarki, tablety, tablice świetlne, czcionki, dodatkowe ekrany - pulpity telewizyjne i inne).
 • Wprowadzono kartotekę dodatkowych pulpitów. Gdy posiadasz w systemie możliwość obsługi wielu pulpitów możesz zdefiniować indywidualnie wygląd każdego z nich. Można na przykład zdefiniować dwa dodatkowe telewizory, a na każdym z nich inaczej wyświetlać kursy i inne informacje.
 • Wprowadzono i wypróbowano trzy sposoby liczenia zysku: LIFO, FIFO, Kurs średni kupna. Teraz rozpoczynając pracę lub otwierając nowy rok wskazujemy najlepszą metodę
czytaj więcej >> Kantor dla leniwych ?

Czy można prowadzić kantor nie martwiąc się wcale o wahania kursów na rynku? Okazuje się, że w programie KANTOR-LOGIC z opcją serwisową jest to absolutnie możliwe!

czytaj więcej >> Płatności masowe w programie DZIEKANAT-LOGIC

W systemie DZIEKANAT-LOGIC uruchomiliśmy moduł rozliczania bankowych płatności masowych. Dzięki informacji elektronicznej uzyskanej z Banku obsługującego uczelnię system DZIEKANAT-LOGIC jednoznacznie identyfikuje studenta (płatnika) i samodzielnie księguje zapłaty z uwzględnieniem aktualnie realizowanego schematu płatności. Obsługiwane formaty zostały sprawdzone dla ING Bank Śląski, Nordea, BPH. Zrealizowano i sprawdzono elektroniczną wysyłkę danych sprawozdawczych do POLON-u.

czytaj więcej >>
do góry
zamknij