Aktualności

Zmiany reguł walidacji GIIF (Główny Inspektor Informacji Finansowej)

W grudniu 2023 roku GIIF usztywnił reguły walidacji importów transakcji ponad progowych dla kantorów (przyjmowane są wyłącznie transakcje wymiany o wartościach przekraczających 15 000 EUR) .

W związku z tym zalecamy żeby dowód kupna-sprzedaży zawierał wyłącznie transakcje wymiany przekraczające wartość 15 000 EUR (dowód wysyłany do GIIF), bądź wyłącznie transakcje wymiany nieprzekraczające wartości 15 000 EUR (dowód niewysyłany do GIIF).

Oprogramowanie bazy danych Actian (Pervasive)

Posiadamy doświadczenie w instalacji baz danych typu Actian/Pervasive PSQL niezbędnych do współpracy z wieloma programami. Pośredniczymy w sprzedaży elektronicznych licencji.

Podane ceny są orientacyjne-prosimy o kontakt w/s aktualnej oferty dla wybranej wersji.

Poniżej podajemy tabele dla wybranych produktów Actian/Pervasive PSQL wersje v14, v15. (Ceny netto, VAT 23%).

Zapytania prosimy kierować na  kontakt@info-logic.pl

czytaj więcej >> Kantor-Logic ostatnie zmiany

Dla nowych użytkowników Kantor-Logic oraz posiadających abonament serwisowy podajemy ostatnie zmiany i uaktualnienia.

czytaj więcej >> Zmiany w programie Kantor-Logic w związku z RODO
 • Wejście do programu za pomocą identyfikatora i hasła.
 • Hasło minimum 6 znakowe składające się z dużych i małych liter , cyfr i znaków specjalnych.
 • Hasła w bazie danych zaszyfrowane i zmieniane co 30 dni.
 • Dane osobowe ( adres, PESEL, Numer dokumentu) szyfrowane w bazie danych.
 • Wprowadzenie przy kontrahencie i przedstawicielu pola uwagi na informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
 • Rejestracja zmian danych osobowych osób fizycznych, osób fizycznych wykonujących wolny zawód i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Możliwość sporządzenia zestawienia zmian danych osobowych ( wyłącznie dla administratora).

Pobierz dokument RODO KANTOR-LOGIC

Kantor- Logic z ekranem dotykowym

Nasza firma przygotowała aplikację Kantor-Logic w wersji z aplikacją na ekran dotykowy. Jest ona prosta w obsłudze, umożliwia szybkie wykonanie transakcji kupna-sprzedaży. Mogą ją obsługiwać wyłącznie kantory, które handlują maksymalnie 15 walutami i realizują wyłącznie transakcje gotówkowe. Oprogramowanie zostało wdrożone na małym urządzeniu mini PC z 10 calowym lub 12 calowym ekranem dotykowym oraz tablecie z oprogramowaniem Windows.

czytaj więcej >> Ewidencja pracowników ochrony i legitymacji - ostatnie zmiany

Rozbudowie uległ program Ewidencji Pracowników Ochrony i Ewidencji Legitymacji. Generuje szczegółowy wykaz WPO, legitymacji, obsady obiektów

i relizowanych umów dotyczących ochrony mienia i osób.

czytaj więcej >> Zarządzanie siecią kantorów wymiany walut

Jak zarządzać siecią kantorów przy ciągle zmieniających się kursach walut oraz często niezdyscyplinowanych kasjerach  oraz licznych niebezpieczeństwach związanych z transakcjami ponadprogowymi ?

czytaj więcej >> Elektroniczne Deklaracje - program do sporządzania deklaracji podatkowych

Oferta INFO-LOGIC poszerza się o nowy program. Elektroniczne Deklaracje to oprogramowanie do sporządzania deklaracji podatkowych. Proste wypełnianie deklaracji, poprawianie, korygowanie oraz wysyłanie drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje. 

czytaj więcej >> Historyczne zmiany w KANTOR-LOGIC do roku 2019
 • Udoskonalono kwartalny formularz PZKAN - pozwalając na zliczanie ilości walut na koniec kwartału i przeliczając pozostałe waluty wg kursu średniego NBP. Teraz kurs średni NBP można pobrać bezpośrednio ze strony NBP (wymagany dostęp do internetu)
 • Wprowadzono kartotekę stanowisk. Teraz rozpoczynając pracę na danym komputerze należy dodać i zdefiniować swoje stanowisko pracy. Jest ono rozpoznawane wg. nazwy komputera. W ramach stanowiska definiujemy parametry pracy podpiętych urządzeń (drukarki, tablety, tablice świetlne, czcionki, dodatkowe ekrany - pulpity telewizyjne i inne).
 • Wprowadzono kartotekę dodatkowych pulpitów. Gdy posiadasz w systemie możliwość obsługi wielu pulpitów możesz zdefiniować indywidualnie wygląd każdego z nich. Można na przykład zdefiniować dwa dodatkowe telewizory, a na każdym z nich inaczej wyświetlać kursy i inne informacje.
 • Wprowadzono i wypróbowano trzy sposoby liczenia zysku: LIFO, FIFO, Kurs średni kupna. Teraz rozpoczynając pracę lub otwierając nowy rok wskazujemy najlepszą metodę
czytaj więcej >> Kantor dla leniwych ?

Czy można prowadzić kantor nie martwiąc się wcale o wahania kursów na rynku? Okazuje się, że w programie KANTOR-LOGIC z opcją serwisową jest to absolutnie możliwe!

czytaj więcej >> Płatności masowe w programie DZIEKANAT-LOGIC

W systemie DZIEKANAT-LOGIC uruchomiliśmy moduł rozliczania bankowych płatności masowych. Dzięki informacji elektronicznej uzyskanej z Banku obsługującego uczelnię system DZIEKANAT-LOGIC jednoznacznie identyfikuje studenta (płatnika) i samodzielnie księguje zapłaty z uwzględnieniem aktualnie realizowanego schematu płatności. Obsługiwane formaty zostały sprawdzone dla ING Bank Śląski, Nordea, BPH. Zrealizowano i sprawdzono elektroniczną wysyłkę danych sprawozdawczych do POLON-u.

czytaj więcej >>
do góry
zamknij