Mobilna lista obecności jako wsparcie dla organizatorów imprez

Organizatorzy imprez masowych często borykają się z problemem kontroli listy obecności zaproszonych gości. Idąc z duchem czasu, INFO-LOGIC przedstawia program wspierający organizację imprez. 

Czym jest program LISTA OBECNOŚCI?

Aplikacja stworzona specjalnie dla firm lub organizacji zajmujących się przygotowywaniem imprez masowych, gdzie wymagane jest potwierdzenie obecności. Program jest aplikacją webową, co za tym idzie, może być użytkowany na każdym urządzeniu mobilnym podłączonym do internetu (PC, smartfon, tablet). Dostosowuje się do wykorzystywanego urządzenia i może być jednocześnie używana przez kilku użytkowników aktualizując dane automatycznie na serwerze.
Użytkownik ma do dyspozycji wcześniej wprowadzoną listę gości (import z arkusza elektronicznego), ma możliwość zaznaczenia osób obecnych oraz odznaczania osób opuszczających imprezę wraz z ewidencją daty i czasu. Jest dodatkowe miejsce na uwagi i wiele możliwości sortowania. Dzięki tego typu aplikacji, organizatorzy są pewni, że nie będzie żadnego zamieszania w trakcie witania i żegnania gości. Już nigdy nie będzie potrzeby korzystania z papierowych list, wprowadzających wiele zamieszania. Więcej o programie można przeczytać tutaj.
 

Dla kogo proponowany jest program?

Program jest szczególnie polecany dla firm zajmujących się profesjonalnym organizowaniem imprez masowych z imienną listą gości. Korzystanie z aplikacji wpłynie na jakość usług.
Z pewnością przyda się do organizowania różnego rodzaju zlotów, wernisaży, pokazów, wystaw, czy nawet zawodów sportowych.
 

Jak może być wykorzystywany program?

Najciekawszym faktem jest, że program nie musi być wykorzystywany tylko do kontrolowania obecności. Wszystko zależy już od potrzeb i wyobraźni użytkowników. W przypadku zawodów sportowych może ułatwić generowanie list startowych. Gdy zawodnicy lub drużyny stawią się na miejscu imprezy, są oznaczani w naszej aplikacji. Sortując w odpowiedni sposób eliminujemy zawodników, którzy nie dotarli na miejsce rozgrywek i generujemy aktualną listę startową. W ten sposób organizatorzy zyskują na czasie. Szczególnie proponowane dla zawodów jeździeckich, zawodów pływackich, biegów charytatywnych, wyścigów samochodowych i rowerowych, itp.
Aplikacja LISTA OBECNOŚCI może zostać uzupełniona o dodatkowe moduły zgodnie z życzeniem i potrzebami użytkowników. Można uwzględnić dodatkowe miejsce na wpisywanie wyników danych zawodników, a następnie wykorzystać oprogramowanie do typowania zwycięzców. 
Korzystanie z programu zależy od pomysłowości i potrzeb. Może zawiarać nie tylko listy osób będących na imprezie czy listę zwierząt biorących udział w zawodach. Jest doskonałym narzędziem polecanym np. dla wypożyczalni różnego rodzaju sprzętu. Wystarczy poszerzyć oprogramowanie o dodatkowe, niezbędne opcję i korzystać używając listy przedmiotów.
 

Czy warto inwestować w oprogramowanie?

Dzisiejsza technologia pozwala uniknąć wielu błędów, co wpływa na sprawność przebiegu całej imprezy. To odbija się na czasie i profesjonalizmie. Zadowoleni goście opuszczający miejsce imprezy będą ją mile wspominać, chętnie o niej opowiadać, a być może sami skorzystają kiedyś z usług firmy organizacyjnej. Zamieszanie w czasie potwierdzania obecności lub opóźnienie starów zawodników nie należy do pozytywnych apektów promocji całej imprezy i może zniechęcać uczestników w trakcie kolejnej edycji. Inwestycja w oprogramowanie i jego szczegółowe dopasowywanie pod potrzeby i pomysły danej branży, zawsze odbije się pozytywnie na zadowoleniu klientów i pomoże wyprzedzić konkurencję. Czytaj więcej: Czy warto inwestować w programy na zamówienie?

do góry
zamknij