CMS-LOGIC wyjątkowym wsparciem portalu dedykowanego

Wiele pomysłów na portale internetowe nie jest wdrażanych z powodu ograniczeń powszechnie dostępnych  na rynku narzędzi do tworzenia stron internetowych.
W takiej sytuacji warto skorzystać w oferty profesjonalistów, którzy stworzą portal zgodnie z potrzebami i wymogami klienta.

Jeżeli zamierzesz często samodzielnie modyfikować zawartość wyswietlanych treść stron, wówczas warto skorzystać z systemu zarządzania treścią ( Content Management System, CMS).

Co to jest portal dedykowany?

Jest to portal internetowy dopasowany całkowicie do indywidualnych potrzeb klienta. Jest projektowany na specjalne życzenie i uzupełniony o funkcje niedostępne powszechnie na rynku. Przykładem może być strona z nietypową wyszukiwarką treści, strona aukcyjna lub aplikacja  wymagająca logowania użytkowników. 

Dlaczego warto inwestować w portale dedykowane?

Podobnie jak w przypadku programów tworzonych na zamówienie, portale dedykowane są dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Pomagają wyróżnić się na tle konkurencyjnych firm i osiągać lepsze wyniki. Często stają się one głównym narzędziem pracy.

Czytaj więcej: Czy warto inwestować w programy na zamówienie?

Czym jest CMS?

CMS (Content Management System) system zarządzania treścią, który pozwala wprowadzać zmiany na stronie bez posiadania wiedzy informatycznej. Administrator może zmieniać treść artykułów, dodawać i usuwać zdjęcia z galerii, dodawać filmy, tabele, zestawienia, a nawet wpływać na dodatkowe podstrony. 

CMS-LOGIC jest narzedziem wchodzącym w skład oprogramowania portalu internetowego dostosowanym do najbardziej wymagających klientów. Użytkowanie wpływa na zmniejszenie kosztów jakie niesie prowadzenie własnego portalu. Samodzielne edytowanie i automatyzacja czynności pozwalają zaoszczędzić czas kampanii reklamowej, dodatkowo podnosząc jakość wyników wyszukiwania. Właściciel może w łatwy sposób dokonywać zmian w publikowanych artykułach oraz wpływać na sposób wyswietlania menu, tworzyć działy, plikownie, linki, przekierowania i inne funkcje.

Moduły i funkcje CMS urozmaicają portal o dodatkowe funkcje, np. galeria multimedialna, katalog produktów, ankiety, ogłoszenia, udostępnianie plików do pobrania, rejestracja i aktywacja użytkowników, komunikacja za pomocą e-maila i sms, wymiana danych z zewnętrznymi aplikacjami. Istnieje także możliwość stworzenia całkiem nowego modułu zgodnie z życzeniem klienta. 

Zapytania ofertowe należy kierować na adres mailowy: kontakt@info-logic.pl . Zespół doświadczonych programistów w staranny sposób stworzy odpowiednią ofertę i wesprze projekt własnymi pomysłami.

Czytaj więcej: CMS-LOGIC

 

do góry
zamknij