Kantor-Logic ostatnie zmiany

Dla nowych użytkowników Kantor-Logic oraz posiadających abonament serwisowy podajemy ostatnie zmiany i uaktualnienia.

 

 

W Kantor-Logic rozszerzono możliwości używania czytnika kart bankomatowych.

W menu Kartoteki->Stanowiska->Handel należy zaznaczyć "Płatność kartą" oraz wskazać założony wcześniej rachunek bankowy.

Dla kasjera, który może aktualizować kursy w zatwierdzonych transakcjach (Edycja kursów w transakcjach) przy obsłudze płatności kartą istnieje możliwość zmiany formy zapłaty   ( gotówka/Karta, Karta/gotówka).

 

Od wersji 20.0.0.01 dodano notatki widoczne dla kasjerów z dowolnymi informacjami ( np. info o konieczności zabezpieczenia waluty dla jakiegoś klienta).

 

W wersji 20.0.0.02 istnieje możliwość zapamiętywania rozmiarów okienek, położenia formatek na ekranie i szerokości kolumn w tabelach na formatkach. Ustawienie możliwe dla stanowiska i kasjera.

Ta wersja daje także możliwość umieszczenia w nagłówku na TV obrazka (logo) albo dowolnego tekstu.

 

W wersji 20.0.0.04 dodano tabelę z wysokościami prowizji na różne typy kart ( uprawnienia kartoteki/karty płatnicze) + zaznaczona obsługa kart ( ->Stanowiska) i wybrany rachunek PLN do płatności kartą.

W tej wersji przy włączonym dostępie do internetu jest możliwe ściąganie listy sankcyjnej z ministerstwa finansów raz na tydzień w piątek lub przy braku od razu + sprawdzenie czy nazwisko lub imię pojawia się na liście sankcyjnej.

Kursy NBP ściągane z ftp od poniedziałku do piątku po 12:20.

 

Uwagi do starszych wersji programu Kantor-Logic

Z dniem 31.03.2023 zaprzestajemy wsparcia programów kantorowych w wersjach do 20.0.0.03 włącznie.

Klienci chcący zachować możliwość przyszłego wsparcia proszeni są o kontakt w sprawie aktualizacji.

 

 

 

 

 

 

<< Aktualności
do góry
zamknij