WEB Developer

Zakres obowiązków:

  • Implementacja projektu graficznego własnego lub zewnętrznego przy wykorzystaniu HTML 5, CSS 3, Bootstrap, Java Script, jQuery
  • Projektowanie i rozwijanie portali internetowych opartych na istniejących autorskich rozwiązaniach
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego, dokumentacja kodu
  • Integracja systemów, baz danych, poczty, certyfikatów SSL - rejestracja na serwerach
  • Współpraca z użytkownikami i zespołem projektowym

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia/implementacji grafiki portalowej (Photoshop, Html, Css, Bootstrap)
  • Dobra znajomość HTML 5 i CSS 3 · Dobra znajomość PHP, baz MySQL
  • Dobra znajomość Bootstrap, Java Script i jQuery
  • Wiedza z zakresu optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania, SEO
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku informatyka lub minimum tytuł inżyniera, j.angielski
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstawowych narzędzi typu google analytics, webmaster
  • Zamieszkanie w Katowicach lub najbliższej okolicy

Firma oferuje:

  • Bardzo dobrze wyposażone stanowisko do pracy oraz pełne wsparcie eksperckie przy realizacji projektów
  • Dostęp do nowych technologii
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Okres próbny: część etatu, umowa zlecenie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę, pełny etat

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy praca@info-logic.pl

<< Praca
do góry
zamknij