Programista C#, Visual Studio, Platforma .NET, MS SQL (T-SQL)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie systemów informatycznych;
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego;
  • Dokumentacja wytworzonego kodu;
  • Integracja systemów i baz danych;
  • Współpraca z użytkownikami i zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość ASP .NET, C#, CSS, XML
  • Znajomość SQL w zakresie silników bazodanowych SQL Server
  • Praktyczna znajomość MS SQL (T-SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Ukończone studia magisterskie na kierunku informatyka lub minimum tytuł inżyniera, j.angielski
  • Ponad 2-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w technologii .NET
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • Zamieszkanie w Katowicach lub najbliższej okolicy

Firma oferuje:

  • Bardzo dobrze wyposażone stanowisko do pracy oraz pełne wsparcie eksperckie przy realizacji projektów
  • Dostęp do nowych technologii
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Okres próbny: część etatu, umowa zlecenie
  • Po okresie próbnym umowa o pracę, pełny etat

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy praca@info-logic.pl

<< Praca
do góry
zamknij